VENUS - Acteurs & Creators

Deze musical heeft veel weg van ‘muziektheater’. We bepreken heftige thema’s. Soms in zware scene’s, maar regelmatig ook in een grappig en luchtig jasje. In dit stuk komen thema’s naar voren, waaronder: stalken, drogeren, ongewenst gedrag, chantage, verraad, jongeren op het internet en vrouwen binnen het rechtssysteem. De productie is geschreven door Suzanne Geerts binnen ons initiatief ‘UP TO YOU’ en is een Featherhair Creations productie. De productie zal geregisseerd worden door Anne Hiddinga.

Praktische informatie:

Er wordt gerepeteerd in de grote zaal van JC Kompleks te Heerhugowaard. De repetities zijn op donderdagavonden 19:00-21:00 te Heerhugowaard (Noord-Holland). De audities zijn in januari 2025 en de voorstelling zal eind 2025 plaatsvinden. De contributie bedraagt 160 euro per leerling voor het gehele jaar.

Flaptekst:

Het schooljaar is net begonnen, maar neemt al snel een rare twist. Vijf jongeren worden gechanteerd door een online stalker, Venus, die ze opdraagt opdrachten uit te voeren. Wat eerst lijkt op een rare grap, wordt al snel een stuk serieuzer en eindigt met een heftige rechtszaak. Vijf jongeren worden beschuldigd van de moord op Jake Mills. Zijn ze schuldig? En waarom Jake Mills?

LET OP: voor deze productie geldt er een deelnemers minimum. Vergeet je dus niet op tijd aan te melden,